Anasayfa gelbaba Kategoriler

Ev Mutfak Gereçleri

Başlıca Ev Mutfak Gereçleri markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Evform yorumları

Evform

Yorumlar (6)

Kadehci.Com yorumları

Kadehci.Com

Yorumlar (2)

Bernardo yorumları

Bernardo

Yorumlar (1)

Dominox yorumları

Dominox

Yorumlar (1)

Jumbo yorumları

Jumbo

Yorumlar (1)

Korkmaz Mutfak Eşyaları yorumları

Korkmaz Mutfak Eşyaları

Yorumlar (1)

Koroplast yorumları

Koroplast

Yorumlar (1)

Kütahya Porselen yorumları

Kütahya Porselen

Yorumlar (1)

Kuvings yorumları

Kuvings

Yorumlar (1)

Rivaistanbul yorumları

Rivaistanbul

Yorumlar (1)

Acar Home yorumları

Acar Home

Yorumlar (0)

Acar Küçük Ev Aletleri yorumları

Acar Küçük Ev Aletleri

Yorumlar (0)

Acar Mutfak yorumları

Acar Mutfak

Yorumlar (0)

Ada Home (Hepsiburada) yorumları

Ada Home (Hepsiburada)

Yorumlar (0)

Akel Ev Aletleri yorumları

Akel Ev Aletleri

Yorumlar (0)

Aksu Tencere yorumları

Aksu Tencere

Yorumlar (0)

Altıncezve yorumları

Altıncezve

Yorumlar (0)

Any Home yorumları

Any Home

Yorumlar (0)

Arnova Mutfak yorumları

Arnova Mutfak

Yorumlar (0)

Arow Home yorumları

Arow Home

Yorumlar (0)

Arslan Mutfak yorumları

Arslan Mutfak

Yorumlar (0)

Artisan Kitchen yorumları

Artisan Kitchen

Yorumlar (0)

Atalay Mutfak yorumları

Atalay Mutfak

Yorumlar (0)

Avanoscomlekcisi.Com yorumları

Avanoscomlekcisi.Com

Yorumlar (0)

Aydın 22 Tava yorumları

Aydın 22 Tava

Yorumlar (0)

Ev Mutfak Gereçleri Hakkında

Mutfaklar şüphesiz insanların evlerinde en çok vakit geçirdikleri yerlerden biridir. Birbirinden lezzetli yemeklerle, birbirinden güzel sofraların hazırlandığı mutfaklarda en büyük yardımcımız ev mutfak gereçleridir. Yemek yapmayı keyifli hale getiren ev mutfak gereçleri aynı anda zamandan da tasarruf etmemizi sağlar. Her mutfakta olması gereken en temel ev mutfak gereçler arasında tencere ve tavalar yer almaktadır. Yemek takımları, kahvaltı takımları, sunum setleri, çatal, kaşık, bıçak takımları, bardak takımları, çaydanlık, cezve, kesme tahtası, süzgeçler, tahta kaşıklar, plastik kaseler, saklama kapları, tepsiler, baharat ve erzak kavanozları mutfakların olmazsa olmazı ev mutfak gereçlerinin başında gelmektedir. Birde yemek hazırlama safhasında kullanılan ev mutfak gereçleri vardır. Bunlar arasında su ısıtıcılar, mutfak robotu, blender, mikser, mutfak terazisi gibi küçük ev aletlerinin yanı sıra ölçü kabı, mutfak bıçağı, çırpıcı, rende, sarımsak ezici, yumurta fırçası, maşalar yer almaktadır.

Ev Mutfak Gereçleri Markaları

Günlük hayatımızı kolaylaştıran ev mutfak gereçleri sayesinde yemek yapmak, artık herkes için çok daha keyifli bir hal almıştır. Bu amaca yönelik bir çok marka da en kaliteli malzemelerden, ihtiyaca uygun özel tasarımları sizlere sunmaktadır. Ev mutfak gereçleri üretimi ve satışını yapan bazı markalar şöyledir; Tefal, Lava, Korkmaz, Emsan, Fms, Kütahya Porselen, Güral Porselen, Tupperware, Gondol, Cook, Paşabahçe, Fackelmann, Penguen, Kitchen Life, Seramikci, Keramika, Bambum, Bayev, Ersamica, Oxo, Madame Coco, Helen’s Home, Touch Me, Nova Casa, Karaca, Vip Home Concept, Jumbo, Schafer, Vip Ahmet, Paşa Home Plastik, Meleni Home, Metalteks gibi markalar yer almaktadır.

Ev Mutfak Gereçleri Şirketleri

Ev mutfak gereçleri üreten şirketler değişen süreçle birlikte her geçen gün ürün çeşitliliklerini artırmaktadır. Her zevke ve her bütçeye uygun ev mutfak gereçlerinin üretimini yapan firmalar gerek kendi mağazalarında, gerek çeşitli züccaciye mağazalarında gerekse online alışveriş mağazalarında ürünlerini satışa sunmaktadır. Ev mutfak gereçleri firmalarından bazıları şunlardır; Evform, Kadehci.Com, Bernardo, Dominox, Jumbo, Korkmaz Mutfak Eşyaları, Koroplast, Kütahya Porselen, Kuvings, Riva İstanbul, Acar Home, Acar Küçük Ev Aletleri, Acar Mutfak, Ada Home (Hepsiburada), Akel Ev Aletleri, Aksu Tencere, Altın Cezve, Arnova Mutfak, Arow Home, Arslan Mutfak, Artisan Kitchen, Atalay Mutfak, Aydın 22 Tava, Ayyıldız Züccaciye, Ballıoğlu Züccaciye, Baltacıoğlu Züccaciye, Bem Endüstriyel Sanayi Bayraktar Mutfak Ekipmanları, Birecikli Tava, Boğaziçi Endüstriyel Mutfak Makinaları, Chef's Tava, Desa Mutfak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Dünya Mutfak, Emsan Mutfak, Emeksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Enplus, Er-Ev Züccaciye, Fissler, Hario, Hisar Çatal Kaşık, Karaca Züccaciye, Kitchen Love Sofra Mutfak, Klean Kateen, Kromsan Endüstriyel Mutfak, Kütahya Seramik, Mimar Sinan Mutfak, Mutfaksan, Paşabahçe, Porland Porselen, Rooc Bıçak, Royalmutfak.Com, Schafer, Sirkeci Züccaciye, Stanley, Tantitoni, Taş Mutfak, Tuğra Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Tupperware, Wacaco, Üret Çelik Mutfak Eşyaları, Züccaciye Dünyası, Zengin Züccaciye, Ulucanlar Züccaciye, Onlinemutfak, Mutfak City gibi daha birçok firma çeşit çeşit ev mutfak gereçlerini sizlere sunmaktadır. Siz de mutfağınız için kullanışlı, doğru ve güvenilir ürünler edinmek istiyorsanız Gelbaba.com sitesinden kullanıcı ve müşteri yorumları inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de firmalar ve markalar hakkındaki görüş ve yorumlarınızı Gelbaba sitemize girerek bizimle paylaşabilirsiniz.

Ev Mutfak Gereçlerinin Bakımı

Ev mutfak gereçlerinin uzun ömürlü olması için bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Aynı zamanda bakteri oluşumunu önlemek için de düzenli temizlenmelidir. Ev mutfak gereçlerinin temizliği için hassas yüzeylere zarar verecek deterjanlardan, sert yüzeyli süngerlerden ve fırçalardan uzak durulmalıdır. Çıkarılabilir parçalar ılık su ile ve hassas deterjanlarla yıkanmalıdır. Yağlı kirler için karbonat, kireçli ev mutfak gereçleri içinde kimyasal madde kullanmadan sirke ve limon suyundan faydalanabilirsiniz. Ev mutfak gereçlerinin temizliği ve bakımı için Gelbaba.com sitemizdeki müşteri yorumlarından fikir edinebilirsiniz.